PRODEJ DRŮBEŽÍHO MASA – CENIK

Na farmě chováme mimo slepic i husy,husokačeny,kačeny,brojlerová kuřata,krůty,křepelky a kohoutky.Prodáváme je v kuchyňské úpravě, vykuchané a oškubané. Drůbež je krmena přirozeně bez přídavku růstových hormonů a antibiotik. Maso je pevnější, voňavější a zdravější.

Kuřata rostou téměř 3x déle než brojleři z komerčních chovů.
Naše drůbež je chována tradičním způsobem na čerstvém vzduchu, mají dostatek volného prostoru, výběhy a pastviny. Fyzická aktivita a pastva jsou rozhodující vlivy pro vyšší kvalitu masa.

Maso prosím po obdržení vždy vyndejte z obalu a až poté zamrazte nebo zpracujte k dalšímu použití. Jedná se o čerstvé maso, u kterého není použito konzervačních látek, proto má kratší trvanlivost a doporučujeme, co nejdříve zpracovat.

Tipy na přípravu: Kuře chutná nejlépe pečené v troubě. Pečte ho buď celé, nebo ho naporcujte(prsa na řízky nebo na minutky a místo nich udělejte nádivku )-podávejte s pečenou zeleninou, brambory, kaší nebo salátem. Pokud porcujete,kosti nevyhazujte. Uděláte z nich perfektní domácí vývar. A pokud celé nezpracujete najednou, zamražte a máte zásoby na příště.

Ceny :

BIO KUŘE ……………………180Kč/kg

BIO KACHNA………………..200Kč/kg

BIO HUSOKACHNA….…..220Kč/kg

Platba hotově při odběru,možno platit i kartou.

Pro vaši představu mají kuřata a husokachny váhu kolem 2kg,husy 4,5kg.

Informace

PŘEDNOSTI BIO KUŘECÍHO MASA:- bio kuřata jsou chována tradičním způsobem, rostou přirozeně a téměř 3x déle- bio krmivo obsahuje rozmanité přírodní složky včetně čerstvé trávy a neobsahuje antibiotika, hormony či GMO- bio kuřata žijí na čerstvém vzduchu, mají dostatek volného prostoru a výběh na louky a pastviny- chov bio kuřat je podřízen welfare zásadám a kvalita života kuřat na ekologických farmách se výrazně liší od běžných velkochovů- celý proces produkce „od vidlí po vidličku“ podléhá certifikaci dle standardů ekologického zemědělství (CZ-BIO-KEZ-01) 

Naše potraviny nejsou většinou chemicky konzervovány a proto nevydrží takovou dobu jako běžné zboží v obchodech, Proto doporučujeme spotřebovat potravinu před ukončením doby spotřeby a skladovat i doma v chladničce všechno do 4stC. Pozor ani BIO ovoce a zelenina nejsou chemicky ošetřeny, proto neobjednávejte mnoho a skladujte v čistém chladícím boxu ledničky odděleně.

PRO PŘENOS CHLAZENÉHO ZBOŽÍ Z VÝDEJNÍHO MÍSTA POUŽÍVEJTE CHLADÍCI TAŠKU S NAMRAŽENÝMI VLOŽKAMI, PROTOŽE KAŽDÉ ZAHŘÁTÍ ZBOŽÍ V TEPLÝCH DNECH VÝRAZNĚ ZKRACUJE JEHO TRVANLIVOST, KVALITU A ZÁRUKU🙁

Komentáře jsou uzavřeny.